Koše na prádlo - koše-na-pradlo.cz | Koše na prádlo, úložné boxy

Dobrý den,

vítejte na stránkách internetového obchodu koše-na-prádlo.cz, který nabízí kvalitní a cenově dostupné koše na prádlo, ratanový nábytek a různé doplňky z ratanu. Vybrat si můžete koše na prádlo do koupelny, úložné koše, úložné boxy, truhly a další bytové doplňky jako tácy, podnosy či stojany na časopisy. Součástí našeho eshopu je i blog. Podrobné informace o materiálech, z kterých jsou námi nabízené koše na prádlo vyráběny naleznete ZDE.
 
Koše na prádlo do koupelny Úložné koše a boxy Truhly
Nábytek z ratanu Blog o koších na prádlo Doplňky do bytu z ratanu

Koše a materiály


Ratanové koše na prádlo

Ratan je tzv. pnoucí palma. Roste v Jižní Americe a v určitých regionech Afriky a Austrálie. Pne se až do délky 150 m. Naše koše na prádlo, koše na dřevo, truhly, úložné boxy a další produkty jsou vyrobeny z 100% přírodního materiálu a nedají se srovnávat s levnými napodobeninami. Více o materiálu.

Polyratanové koše na prádlo

Polyratan je velmi odolný materiál. Často je nazýván jako umělý ratan. Výhodou materiálu je jeho odolnost a stálost barev, které nevybledávají. Na rozdíl od pravého ratanu se neloupe a nepraská. Polyratanové koše, truhly a úložné boxy Vám tak budou velmi dlouho sloužit a umístit je můžete i venku. Více o materiálu.

 

Koše na prádlo z vodního hyacintu

Vodní hyacint je vodní rostlina, která roste skoro na všech kontinentech. Známo je více než 30 druhů této rostliny. Výrobky z vodního hyacintu se splétají z kořenů a stonků. Námi nabízené koše, truhly, úložné boxy jsou vyrobeny z 100% přírodního vodního hyacintu. Nelze je tak srovnávat s levnými napodobeninami. Další informace o materiálu.

Koše na prádlo z mořské trávy

Mořská tráva je rostlina rostoucí ve slané vodě. V mělkých vodách na různých místech naší planety vytváří podmořské louky. Naše koše na prádlo, truhly a další doplňky vyrobené z mořské trávy jsou díky dřevěnému rámu dostatečně stabilní a mají dlouhou životnost. Více o materiálu.

 

Koše a úložné boxy


Námi nabízené koše a další produkty jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů:

V nabídce ale máme také koše do koupelny, úložné boxy a truhly z materiálu polyratan.
 
Vybrat si u nás můžete velké množství druhů košů (do koupelny, na dřevo), truhel a úložných boxů, ale i tácy a podnosy či stojany na časopisy a noviny. Nejoblíbenější kategorie našeho eshopu jsou:

Úložné boxy pro knihovnu IKEA Expedit

V kategorii úložné boxy máme více produktů, než švédský nábytkářský řetězec IKEA. Skoro všechny úložné boxy jsou použitelné pro knihovnu IKEA EXPEDIT. Více o námi nabízených uložných boxech se dočete na našem blogu ZDE.

Potřebujete Poradit?

Potřebujete poradit s výběrem nebo se jen chcete zeptat? Obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme. Napsat nám můžete na email: info@kose-na-pradlo.cz nebo zavolat na tel.: +420 727 887 809Navštívit můžete i náš blog, kde naleznete zajímavé články s tipy. Blog naleznete ZDE.
SM Works